ASCUNDE
1
ȘOIMII Legii
Live chat
1
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
ASCUNDE
ASCUNDE
Pagina principalâ
Câștigătorii
2019
2020
2021
2022
2023
Lista județelor și orașelor
Contact
Reguli
Statut
Politică de retur
Înscrie-te
Alte industrii
Șoimii
Soimii Merceriilor
Șoimii Stomatologiei
Soimii Topografi
Șoimii Arhitecturii
Șoimii en gross
Şoimii Alimentari
Şoimii Animalelor
Şoimii Divertismentului
Șoimii Educației
Șoimii Financiari
Şoimii Naturii
Șoimii Florăriilor
Șoimii Imobiliari
Şoimii Bijuteriilor
Șoimii Legii
Şoimii Sănătații
Şoimii Textilelor
Șoimii Optici
Şoimii Farmaciilor
Şoimii Instalaţiilor
Şoimii Printului
Şoimii Transporturilor
Şoimii Turismului
Şoimii Şcolilor de Şoferi
Șoimii Asigurărilor
Șoimii Auto
Șoimii Bicicletelor
Șoimii Bistro și Cafenele
Șoimii Cazării
Șoimii Ceasurilor
Șoimii Cofetari
Șoimii Comerțului
Șoimii Constructiilor
Șoimii Copiilor
Șoimii Cosmetice și parfumuri
Șoimii Curățeniei
Șoimii Design și Decor
Șoimii Electricității
Șoimii Electronicelor
Șoimii Fotografi
Șoimii Frumuseții
Șoimii Funerari
Șoimii Gastronomiei
Șoimii Grădinăritului
Șoimii Hotelieri
Șoimii Librăriilor
Șoimii Luminii
Șoimii Mobilei
Șoimii Modei
Șoimii Natural și Tradițional
Șoimii Nunților
Șoimii Patiseri
Șoimii Reciclării
Șoimii Securității
Șoimii Sportului
Șoimii Tapițeri
Șoimii Tâmplăriei
Șoimii Veterinari
Șoimii traducerilor
Șoimii ușilor și ferestrelor
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
POLAND
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
SERVICII JURIDICE - Constanţa
și alte companii premiate de Șoimii.
Oraș
Județ
Căutare
Șoimii Legii
SERVICII JURIDICE - Constanţa
Câștigători
2021
2019
2020
2022
2023
I
Loc
Cabinet de Avocat Petre Adina
9.8
II
Loc
Societate Notarială Elena Raluca Nurciu și Nicoleta-Raina Geamalinga
9.8
III
Loc
Scoala de soferi - Răcăreanu
9.3
Laureați
Mediator Constanta - ANASTASE ILEANA
9
Laureați
Cabinet de avocat HANU ALINA ELENA
8.3
Laureați
Avocat Dobarleanu Nicoleta - Avocat Constanta
8.8
Laureați
B.N.P. GHICA LIVIA
8.4
Laureați
Cabinet avocat Tanase George Adrian
8.6
Laureați
B.I.N MERGEANE IULIANA
8.5
Laureați
Cabinet Avocat Filişan Cătălin
8.3
Laureați
BUCUR IZABELA CLAUDIA, CAB. DE AVOCAT
8.1
Laureați
ELENA SOPONARU, CABINET AVOCAT
8.5
Laureați
Ceaușescu & Partners
9.3
Laureați
Vlahu & Asociații - Societate Civilă de Avocați
8.1
Laureați
Cornelia Pavlicu - birou individual notarial
8.1
Laureați
Cabinet individual de avocat "Stoica Ioana"
8.5
Laureați
ROŞCULEŢ MARICICA
8.5
Laureați
Birou Executor Judecatoresc Vasile Nicoleta
8.4
Laureați
SOCIETATE PROFESIONALA NOTARIALA LAMBRINO & ASOCIAȚII
8.1
Laureați
Traducator Juridic Autorizat Spaniola-Romana Iasmina Dobre
8.6
Laureați
Birou Executor Judecatoresc Duşu Dumitru
8.5
Laureați
Avocat Cristian Diaconu
8.6
Laureați
BIROU INDIVIDUAL NOTARIAL SERBAN MIHAELA-LAVINIA
8.7
Laureați
BIROU NOTARIAL BĂNIŢĂ
8.3
Laureați
Birou Individual Notarial Lazar (Stanciu) Oana Laura
8.1
Laureați
Law Offices Stephen Dorileni
8.5
Laureați
Cabinet de Avocat Emil Tatu - Constanta
8.4